img

3 способи, що допоможуть мати більший вплив в особистому та професійному житті

31.05.2017 The Ukrainians

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Подорожуючи світом та виступаючи з презентаціями у різноманітних організаціях, я помітив, що у певний момент — або до початку, або вже після мого основного виступу — мені завжди ставили два загальних питання: «Як я можу знизити щоденний стрес у своєму житті?» та «Яким чином я можу мати більше впливу цьогоріч?».

Більшість людей відчувають стрес і при цьому по-справжньому вірять, що мусять пережити усі види стресу, аби тільки вивести своє життя та бізнес на новий рівень. Більшої нісенітниці не можна було б і вигадати.

Так, ви дійсно повинні вкласти багато зусиль та працювати настільки наполегливо, як ніколи раніше, але при цьому не мусите почуватися нещасними.

Є декілька способів, які не тільки у короткі терміни допоможуть знизити рівень стресу, а й здатні трансформувати вплив, який у вас є. Що більшому стресові ви піддаєтеся, то більше вас охоплює почуття паралізованості, а, відтак, знижується ваша здатність розкрити власний потенціал.

Ось три способи, що допомогли мені знизити рівень стресу та підвищити власну впливовість.

1. Живіть теперішнім моментом.

Незалежно від того, куди вас могло привести життя — чи то час вашого неймовірного тріумфу, чи грандіозного провалу, — не забувайте жити сьогоднішнім днем. Проживайте кожну мить. Дуже часто ми дозволяємо власним амбіціям та бажанням перешкодити нам насолоджуватися життям саме зараз, а це завжди супроводжується занепокоєнням та стресом.

Це зовсім не означає, що ви маєте забути про минуле чи майбутнє. Це означає, що ви не маєте дозволяти минулому або майбутньому визначати ваше сьогодення. Я чесно можу сказати, що однією річчю, якою я пишався найбільше впродовж свого короткого перебування в NFL (національна ліга з футболу), було те, що я глибоко проживав кожну хвилину, приймаючи дійсність саме такою, як вона була. Люди, що постійно женуться за майбутнім, часто забувають про те, що роблять саме зараз.

Час минає швидко, і якщо ви не зупинятиметеся і не насолоджуватиметеся тим, що відбувається з вами кожної миті, наприкінці життя ви будете здивовано запитувати себе: «А що саме трапилося?».

2. Будьте чемпіоном із підготовки.

Надзвичайно важка праця не викликає у людини стресу. Слабка підготовка та наполеглива робота для виконання неважливих завдань — ось, що занурює людину в стресовий стан. Тому будьте чемпіоном з підготовки. Зробіть ту роботу, якої інші виконувати не хочуть. Для мене було дуже повчально, відвідавши Залу слави в NFL, побачити на власні очі, наскільки високим повинен бути рівень підготовки для того, аби побудувати успішну кар’єру. Я одразу зрозумів, що моя підготовка була по-смішному незначною, що потрібно дуже багато і важко працювати, аби стати найкращим.

Я також помітив, що ті гравці ніколи не хвилювалися і не переживали стресу, тому що вони були глибоко переконані, що працювали в міру своїх здібностей. Вони не хвилювалися.

Звичайно, багато людей хотіли б отримати такі ж славу та почесті, бути представленими у Залі слави, але скільки з них вклали в це стільки зусиль, скільки необхідно? Ось у чому полягає суть питання. Отож, розпочніть вже зараз. Для того, щоб стати найкращим у сфері, вже від сьогодні максимально готуйтеся.

Навчання, дослідження, практика, підготовка. Слідуючи такому типу світобачення, ви відчуєте неймовірне задоволення. Ніколи не буває достатньо лише того, що вимагають. Коли ви станете чемпіоном із підготовки, ви помітите, що рівень вашого впливу зріс, а рівень стресу різко знизився.

3. Святкуйте кожен день.

У святкуванні усього є надзвичайна сила — особливо у святкуванні щоденних невеличких перемог. Вже зараз візьміть собі за правило святкувати будь-які події свого життя, навіть маленькі. Якщо ви ще не досягли своєї головної цілі, то це не означає, що ви не можете веселитися та відзначати те, що відбувається із вами зараз. Для того, щоби це швидше стало звичкою, спробуйте записувати свої щоденні перемоги в записник.

Я записую по п’ять хороших речей, що трапилися зі мною впродовж цього дня. Не важливо, наскільки поганим іноді видається день, я все ж змушую себе написати п’ять позитивних моментів. Це налаштовує мене на позитив перед тим, як я йду спати, та заряджає на наступний день. Не важливо, наскільки це великі перемоги. Важливо святкувати їх!

Ці три звички принесли в моє життя багато корисного, і, сподіваюся, що й вам також стануть у пригоді.

Оригінал — Matt Mayberry
Адаптований переклад — Лілія Гук
Зображення — unsplash.com

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

4659 4

7 навичок працівників майбутнього

65% робіт, які виконуватимуть нинішні учні початкової школи, ще не існують

30.11.2017 The Ukrainians
6279 5

17 хитрощів, що допоможуть вам виконувати більше справ упродовж робочого дня

Прості поради, що дадуть змогу звільнити багато часу та встигати більше

31.05.2017 The Ukrainians
760 5

Сім секретів суперпродуктивних людей

Ставити амбітні цілі, демонструвати сталість, володіти знаннями та інше

30.05.2018 The Ukrainians

Популярні публікації

50178 8

Легенда Хрещатика

Чому інженер, який запускав у космос ракети, а тепер миє вікна на Хрещатику, так не любить вихідних
25.11.2016 Анна Давидова
36759 11

Анна Петрова

Розмова із молодою підприємицею, засновниця та генеральною директоркою Startup Ukraine
02.07.2014 Юліана Паранько
48027 12

Богдан Гаврилишин

Розмова із відомим українським економістом та громадським діячем
27.07.2014 Володимир Бєглов

Введіть слово, щоб почати