img

3 способи, що допоможуть мати більший вплив в особистому та професійному житті

31.05.2017 The Ukrainians

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Подорожуючи світом та виступаючи з презентаціями у різноманітних організаціях, я помітив, що у певний момент — або до початку, або вже після мого основного виступу — мені завжди ставили два загальних питання: «Як я можу знизити щоденний стрес у своєму житті?» та «Яким чином я можу мати більше впливу цьогоріч?».

Більшість людей відчувають стрес і при цьому по-справжньому вірять, що мусять пережити усі види стресу, аби тільки вивести своє життя та бізнес на новий рівень. Більшої нісенітниці не можна було б і вигадати.

Так, ви дійсно повинні вкласти багато зусиль та працювати настільки наполегливо, як ніколи раніше, але при цьому не мусите почуватися нещасними.

Є декілька способів, які не тільки у короткі терміни допоможуть знизити рівень стресу, а й здатні трансформувати вплив, який у вас є. Що більшому стресові ви піддаєтеся, то більше вас охоплює почуття паралізованості, а, відтак, знижується ваша здатність розкрити власний потенціал.

Ось три способи, що допомогли мені знизити рівень стресу та підвищити власну впливовість.

1. Живіть теперішнім моментом.

Незалежно від того, куди вас могло привести життя — чи то час вашого неймовірного тріумфу, чи грандіозного провалу, — не забувайте жити сьогоднішнім днем. Проживайте кожну мить. Дуже часто ми дозволяємо власним амбіціям та бажанням перешкодити нам насолоджуватися життям саме зараз, а це завжди супроводжується занепокоєнням та стресом.

Це зовсім не означає, що ви маєте забути про минуле чи майбутнє. Це означає, що ви не маєте дозволяти минулому або майбутньому визначати ваше сьогодення. Я чесно можу сказати, що однією річчю, якою я пишався найбільше впродовж свого короткого перебування в NFL (національна ліга з футболу), було те, що я глибоко проживав кожну хвилину, приймаючи дійсність саме такою, як вона була. Люди, що постійно женуться за майбутнім, часто забувають про те, що роблять саме зараз.

Час минає швидко, і якщо ви не зупинятиметеся і не насолоджуватиметеся тим, що відбувається з вами кожної миті, наприкінці життя ви будете здивовано запитувати себе: «А що саме трапилося?».

2. Будьте чемпіоном із підготовки.

Надзвичайно важка праця не викликає у людини стресу. Слабка підготовка та наполеглива робота для виконання неважливих завдань — ось, що занурює людину в стресовий стан. Тому будьте чемпіоном з підготовки. Зробіть ту роботу, якої інші виконувати не хочуть. Для мене було дуже повчально, відвідавши Залу слави в NFL, побачити на власні очі, наскільки високим повинен бути рівень підготовки для того, аби побудувати успішну кар’єру. Я одразу зрозумів, що моя підготовка була по-смішному незначною, що потрібно дуже багато і важко працювати, аби стати найкращим.

Я також помітив, що ті гравці ніколи не хвилювалися і не переживали стресу, тому що вони були глибоко переконані, що працювали в міру своїх здібностей. Вони не хвилювалися.

Звичайно, багато людей хотіли б отримати такі ж славу та почесті, бути представленими у Залі слави, але скільки з них вклали в це стільки зусиль, скільки необхідно? Ось у чому полягає суть питання. Отож, розпочніть вже зараз. Для того, щоб стати найкращим у сфері, вже від сьогодні максимально готуйтеся.

Навчання, дослідження, практика, підготовка. Слідуючи такому типу світобачення, ви відчуєте неймовірне задоволення. Ніколи не буває достатньо лише того, що вимагають. Коли ви станете чемпіоном із підготовки, ви помітите, що рівень вашого впливу зріс, а рівень стресу різко знизився.

3. Святкуйте кожен день.

У святкуванні усього є надзвичайна сила — особливо у святкуванні щоденних невеличких перемог. Вже зараз візьміть собі за правило святкувати будь-які події свого життя, навіть маленькі. Якщо ви ще не досягли своєї головної цілі, то це не означає, що ви не можете веселитися та відзначати те, що відбувається із вами зараз. Для того, щоби це швидше стало звичкою, спробуйте записувати свої щоденні перемоги в записник.

Я записую по п’ять хороших речей, що трапилися зі мною впродовж цього дня. Не важливо, наскільки поганим іноді видається день, я все ж змушую себе написати п’ять позитивних моментів. Це налаштовує мене на позитив перед тим, як я йду спати, та заряджає на наступний день. Не важливо, наскільки це великі перемоги. Важливо святкувати їх!

Ці три звички принесли в моє життя багато корисного, і, сподіваюся, що й вам також стануть у пригоді.

Оригінал — Matt Mayberry
Адаптований переклад — Лілія Гук
Зображення — unsplash.com

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

stefan-stefancik-257625
514 5

9 ознак надзвичайно продуктивного працівника

Вони фокусуються на одній справі

17.10.2017 The Ukrainians
1-Eo2ay9V6jAPoBMWGjkXCYg
658 10

Як стати найкращим у справі, якою ви займаєтеся

Серйозно поставтеся до своїх мрій. Більшість людей цього не роблять

07.02.2017 The Ukrainians
cam-adams-235137
969 7

30 звичок, які можуть будь-кого зробити успішнішим

Ми є тим, чим постійно займаємося. Тому досконалість — це не дія, а звичка

28.08.2017 The Ukrainians

Популярні публікації

gbn4flheyko-david-beale
25916 5

Що святкувати першим: Різдво чи Новий рік?

11 карток про те, чому українці живуть за двома календарями одночасно і що з цим робити
09.12.2016 Ірина Сало
DSC_0195
31661 11

Анна Петрова

Розмова із молодою підприємицею, засновниця та генеральною директоркою Startup Ukraine
02.07.2014 Юліана Паранько
IMG_4972
42775 11

Несистемна міністр

Один день із життя Уляни Супрун: заради чого вона взялася реанімувати українську медицину і чому продовжує, попри спротив пацієнтки
13.07.2017 Марічка Паплаускайте

Краудфандинг

Малі міста

2608
зібрали
36000
потрібно

Нові медіа нової країни

36
зібрали
5000
потрібно

Найрозумніші діти країни

2538
зібрали
4500
потрібно

підтримайте проект

Donate

Введіть слово, щоб почати