img

5 нововведень на шляху до роботи майбутнього

20.08.2017 The Ukrainians

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Технології змінюють світ довкола — саме це й є призначенням будь-якої інновації. Саме тому важливо мислити нестандартно, особливо тепер, коли технологія змінюється астрономічними темпами.

Одним з таких новаторів є компанія Xerox та її технічний директор Софі Вандеброк. На думку компанії Xerox, нововведення повинні допомагати клієнтам краще служити своїм кінцевим користувачам. Для компанії важливо, щоб клієнти отримували належну допомогу у пошуку потрібного рішення. 

Інновації — це невід’ємна частина роботи майбутнього, і саме вони відрізняють посередню компанію від успішної. Софі Вандеброк виділила наступні 5 практик, які допоможуть компаніям долучитись до когорти новаторів:

1. Зверніть увагу на слабкі риси та мрії. Нікому не потрібні інновації лише заради інновацій. Справжній прогрес повинен служити кінцевому користувачу, задовольняти його потреби та вирішувати недоліки продукту. Однак, багато людей не знають чи не можуть чітко сформулювати власні побажання щодо продукту. Найуспішніші новатори розуміють як користувачі взаємодіють з продуктом чи сервісом, а тому швидше визначають їхні слабкі сторони і враховують побажання, створюючи продукт мрії.

Для цього компанія Xerox формує групи кінцевих користувачів, які будуть випробовувати продукт. Новатори спостерігатимуть за користувачами та їхніми діями, формуючи ідеальний продукт на основі виявлених недоліків та побажань користувачів з огляду на етнографічні дані. Справжнє новаторство полягає у розумінні потреб користувачів та використання цих знань у пошуку ідеального рішення.

2. Формуйте новаторську культуру. Новатори схильні часто виходити за межі та руйнувати сталі порядки. Саме тому важливо, щоб вони не боялися зазнати поразки. Якщо ваша корпоративна культура обмежує продуктивність, то вона стане на заваді інноваціям.

Якщо ваша корпоративна культура обмежує продуктивність, то вона стане на заваді інноваціям

Не слід боятись різноманітності думок, варто формувати команди, які не боятимуться проявляти креативність, адже лише так ви зможете сприяти нововведенням. Найбільш креативні організації створюють інклюзивні середовища, де люди відчувають свободу творити та експериментувати для того, щоб віднайти ідеальне рішення.

3. Будьте спритними. Нововведення заради майбутнього розвитку дають вам право на помилку, але цю помилку слід вирішити швидко. Якщо ідея не спрацьовує, то не слід на ній зациклюватись, варто зробити потрібні висновки і випробовувати щось нове. Саме так формується надійний та повторюваний процес, який дозволяє швидко розуміти слабкі місця один одного та ефективно задовольняти потреби користувачів. Новатори завжди рухаються, обертаються та маневрують у пошуку правильного напряму.

4. Поширюйте свій вплив на решту світу. Інновації не стосуються лише однієї індустрії — найкращі новатори повинні виходити за межі себе та власних компаній та навчитись співпрацювати з іншими. Лише так можна віднайти найкраще рішення. Не всі розумні люди цього світу працюють у вашій команді, а тому успішні організації повинні залучати їх до взаємної співпраці. Xerox підкреслює свій інтерес до інновацій активно шукаючи інші стартапи, дослідницькі лабораторії, урядові організації, щоб об’єднати з ними сили та створити якнайкращий продукт.

5. Втримайтесь на руйнівній хвилі. Тренди швидко змінюються, тому можна легко потрапити в пастку нової гарячої ідеї. Найкращі новатори вміють розрізняти тренди, але не дозволяють їм підірвати фундамент організації. Створіть план того, як ви збираєтесь реагувати на зміни та невдачі до приходу «руйнівних хвиль», зберігайте рівновагу та використовуйте свої сильні сторони. Досить спокусливо спробувати те, що роблять інші, але якщо ви не можете зробити це краще, тоді варто шукати інші рішення, які відповідатимуть вашим головним цілям.

На думку Софі, кожен новатор є підприємцем, а тому він повинен розуміти та задовольняти ті потреби кінцевих користувачів, про які вони ще й самі не знають. Інновації відкривають двері в майбутнє. Вони дарують натхнення як творцям, так і користувачам продукту. Компанії можуть досягти прогресу у своїй роботі та краще підготуватись до майбутнього, якщо вони використовуватимуть нові тренди та технології, не забуваючи при цьому про власні цінності та потреби користувачів.

Оригінал — Jacob Morgan
Адаптований переклад — Юлія Петрів
Зображення — unsplash.com

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

1108 5

Сім секретів суперпродуктивних людей

Ставити амбітні цілі, демонструвати сталість, володіти знаннями та інше

30.05.2018 The Ukrainians
16471 5

Важка праця — головна конкурентна перевага

Наполеглива праця — проблемна, болюча й некомфортна. Але це єдиний шлях до вершини

27.03.2017 The Ukrainians
61509 6

22 риси істинного лідера

Ось що означає бути лідером: бажання іти далі, коли інші хочуть зупинитись

30.03.2017 The Ukrainians

Популярні публікації

65622 18

Юрій Гнатюк, KindGeek: «Щоб отримати правильні відповіді, потрібно ставити правильні запитання»

Співзасновник та COO KindGeek, про історію компанії, важливість планування та вміння брати на себе відповідальність
13.06.2017 Тарас Прокопишин
56211 10

Pavlo Kuznetsov

How could a 16-year-old Ukrainian establish a start up at half a million dollars and begin to work at the communications "major league"
24.05.2017 Yaroslav Nazar
66223 5

Громада в дії

Чому в селі, де з’явився вуличний вай-фай, перестали красти квіти
07.02.2017 Альона Вишницька

Введіть слово, щоб почати