img

5 нововведень на шляху до роботи майбутнього

20.08.2017 The Ukrainians

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Технології змінюють світ довкола — саме це й є призначенням будь-якої інновації. Саме тому важливо мислити нестандартно, особливо тепер, коли технологія змінюється астрономічними темпами.

Одним з таких новаторів є компанія Xerox та її технічний директор Софі Вандеброк. На думку компанії Xerox, нововведення повинні допомагати клієнтам краще служити своїм кінцевим користувачам. Для компанії важливо, щоб клієнти отримували належну допомогу у пошуку потрібного рішення. 

Інновації — це невід’ємна частина роботи майбутнього, і саме вони відрізняють посередню компанію від успішної. Софі Вандеброк виділила наступні 5 практик, які допоможуть компаніям долучитись до когорти новаторів:

1. Зверніть увагу на слабкі риси та мрії. Нікому не потрібні інновації лише заради інновацій. Справжній прогрес повинен служити кінцевому користувачу, задовольняти його потреби та вирішувати недоліки продукту. Однак, багато людей не знають чи не можуть чітко сформулювати власні побажання щодо продукту. Найуспішніші новатори розуміють як користувачі взаємодіють з продуктом чи сервісом, а тому швидше визначають їхні слабкі сторони і враховують побажання, створюючи продукт мрії.

Для цього компанія Xerox формує групи кінцевих користувачів, які будуть випробовувати продукт. Новатори спостерігатимуть за користувачами та їхніми діями, формуючи ідеальний продукт на основі виявлених недоліків та побажань користувачів з огляду на етнографічні дані. Справжнє новаторство полягає у розумінні потреб користувачів та використання цих знань у пошуку ідеального рішення.

2. Формуйте новаторську культуру. Новатори схильні часто виходити за межі та руйнувати сталі порядки. Саме тому важливо, щоб вони не боялися зазнати поразки. Якщо ваша корпоративна культура обмежує продуктивність, то вона стане на заваді інноваціям.

Якщо ваша корпоративна культура обмежує продуктивність, то вона стане на заваді інноваціям

Не слід боятись різноманітності думок, варто формувати команди, які не боятимуться проявляти креативність, адже лише так ви зможете сприяти нововведенням. Найбільш креативні організації створюють інклюзивні середовища, де люди відчувають свободу творити та експериментувати для того, щоб віднайти ідеальне рішення.

3. Будьте спритними. Нововведення заради майбутнього розвитку дають вам право на помилку, але цю помилку слід вирішити швидко. Якщо ідея не спрацьовує, то не слід на ній зациклюватись, варто зробити потрібні висновки і випробовувати щось нове. Саме так формується надійний та повторюваний процес, який дозволяє швидко розуміти слабкі місця один одного та ефективно задовольняти потреби користувачів. Новатори завжди рухаються, обертаються та маневрують у пошуку правильного напряму.

4. Поширюйте свій вплив на решту світу. Інновації не стосуються лише однієї індустрії — найкращі новатори повинні виходити за межі себе та власних компаній та навчитись співпрацювати з іншими. Лише так можна віднайти найкраще рішення. Не всі розумні люди цього світу працюють у вашій команді, а тому успішні організації повинні залучати їх до взаємної співпраці. Xerox підкреслює свій інтерес до інновацій активно шукаючи інші стартапи, дослідницькі лабораторії, урядові організації, щоб об’єднати з ними сили та створити якнайкращий продукт.

5. Втримайтесь на руйнівній хвилі. Тренди швидко змінюються, тому можна легко потрапити в пастку нової гарячої ідеї. Найкращі новатори вміють розрізняти тренди, але не дозволяють їм підірвати фундамент організації. Створіть план того, як ви збираєтесь реагувати на зміни та невдачі до приходу «руйнівних хвиль», зберігайте рівновагу та використовуйте свої сильні сторони. Досить спокусливо спробувати те, що роблять інші, але якщо ви не можете зробити це краще, тоді варто шукати інші рішення, які відповідатимуть вашим головним цілям.

На думку Софі, кожен новатор є підприємцем, а тому він повинен розуміти та задовольняти ті потреби кінцевих користувачів, про які вони ще й самі не знають. Інновації відкривають двері в майбутнє. Вони дарують натхнення як творцям, так і користувачам продукту. Компанії можуть досягти прогресу у своїй роботі та краще підготуватись до майбутнього, якщо вони використовуватимуть нові тренди та технології, не забуваючи при цьому про власні цінності та потреби користувачів.

Оригінал — Jacob Morgan
Адаптований переклад — Юлія Петрів
Зображення — unsplash.com

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

834 5

5 ознак, що ви обрали правильну кар’єру

Засновник Hootsuite Райан Холмс розповідає, як впіймати тонкі сигнали навколишнього середовища — і власного мозку

28.05.2018 The Ukrainians
7899 6

Як створити план кар’єрного росту для міленіалів (або ще для когось)

Якщо ви хочете керувати своєю кар’єрою, то вам слід розробити план

31.01.2017 The Ukrainians
13982 8

9 речей, яких я, на жаль, не зробив у свої 20+

Не можна повернути втраченого часу, але можна вчитися на власних помилках

26.02.2017 The Ukrainians

Популярні публікації

50789 11

Несистемна міністр

Один день із життя Уляни Супрун: заради чого вона взялася реанімувати українську медицину і чому продовжує, попри спротив пацієнтки
13.07.2017 Марічка Паплаускайте
53400 5

Піаніно для Ніколя

Як «нездатному до навчання» хлопчику вдається перемагати у міжнародних фортепіанних конкурсах
13.04.2017 Катерина Олексенко
45615 8

Сам собі пастир

Що знайшов у лісах Житомирщини колишній в’язень «ЛНР» і чому краще фантазувати, ніж бути реалістом
19.07.2016 Євген Руденко

Введіть слово, щоб почати