Нам 7 років!

Приєднуйтеся до Спільноти The Ukrainians — товариства людей, які цінують якість

28 Квітня 2021

Сьогодні нам 7. За цей час проєкт The Ukrainians із одного сайту з великими інтерв’ю та красивими фотографіями виріс у цілу екосистему з уже вісьмох медіабрендів.     

Усе почалося з історій про успіх, ініціативу та відповідальність. Згодом ми додали літературні репортажі. Сьогодні ж у нас є новини, спецпроєкти, подкасти і навіть онлайн-радіо для своїх. Ми популяризуємо якісні книжки та продовжуємо знайомити з українками та українцями, які роблять нашу країну ще кращою. А головне — надихаємо змінюватися. 

The Ukrainians завжди були незалежними. Єдина залежність, яку ми хочемо мати — це залежність від вас. Освічених і небайдужих читачів і читачок. 

Колись ми жартували, що нашою історією успіху є те, що ми змогли побудувати таке медіа, «інвестувавши» всього три студентські стипендії. Тепер нам допомагає розвиватися Спільнота The Ukrainians. Це люди, які щомісяця підтримують наші медіа гривнею.

Достатньо 3000 амбасадорів і амбасадорок, щоби ми були фінансово стійкими та могли рухатися далі. Спробуємо збільшити чисельність Спільноти до цієї кількості протягом найближчого місяця.

Жодне медіа не має сенсу без читачів і читачок. Ви і є The Ukrainians.  

Разом ми зможемо більше! — долучайтеся до Спільноти! 

Текст
Теги
Місія The Ukrainians — уможливлення позитивних соціальних змін в Україні
Долучайтеся до Спільноти, підтримуйте якісну українськомовну журналістику та приєднуйтеся до змін!
Приєднатися
Наші головні тексти тижня у красивій розсилці. Щовихідних у ваших емейл-скриньках.

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!