Демократія Live

Cпецпроєкт до 30-річчя Канадсько-української парламентської програми стажування для молодих українців у канадському парламенті

26 Жовтня 2020

Щороку кількасот українських студентів змагаються за право стажуватись у парламенті Канади, однак лише десяткам вдається його отримати.

Унікальну програму парламентського стажування створила у 1991 році — до століття української імміграції в Канаду — кафедра фонду українознавства Університету Торонто. Директором Парламентської програми «Канада-Україна» став адвокат із Торонто і президент кафедри Ігор Бардин. Допомога батьківщині предків шляхом поширення традиції західного демократичного управління стала для нього справою всього життя.

Стажування української молоді в парламенті справжньої західної демократії стає чудовим досвідом для української молоді, який вони зможуть використати для розбудови України. 

За 30 років існування програми її випускниками стало понад 1000 людей, які застосовують отриманий досвід на різних посадах. 

Про її напрацювання читайте у спецпроєкті The Ukrainians до 30-річчя Канадсько-української парламентської програми стажування для молодих українців у канадському парламенті. 

ЧИТАТИ СПЕЦПРОЄКТ

 

 

 

Текст
Теги
Місія The Ukrainians — уможливлення позитивних соціальних змін в Україні
Долучайтеся до Спільноти, підтримуйте якісну українськомовну журналістику та приєднуйтеся до змін!
Приєднатися
Наші головні тексти тижня у красивій розсилці. Щовихідних у ваших емейл-скриньках.

Запросіть друга до Спільноти

Вкажіть, будь ласка, контактні дані людини, яку хочете запросити

Придбайте для друга подарунок від TUM

Вкажіть, будь ласка, контактні дані цієї людини, щоби ми надіслали їй посилку