img

Демократія Live

26.10.2020 The Ukrainians

Щороку кількасот українських студентів змагаються за право стажуватись у парламенті Канади, однак лише десяткам вдається його отримати.

Унікальну програму парламентського стажування створила у 1991 році — до століття української імміграції в Канаду — кафедра фонду українознавства Університету Торонто. Директором Парламентської програми «Канада-Україна» став адвокат із Торонто і президент кафедри Ігор Бардин. Допомога батьківщині предків шляхом поширення традиції західного демократичного управління стала для нього справою всього життя.

Стажування української молоді в парламенті справжньої західної демократії стає чудовим досвідом для української молоді, який вони зможуть використати для розбудови України. 

За 30 років існування програми її випускниками стало понад 1000 людей, які застосовують отриманий досвід на різних посадах. 

Про її напрацювання читайте у спецпроєкті The Ukrainians до 30-річчя Канадсько-української парламентської програми стажування для молодих українців у канадському парламенті. 

ЧИТАТИ СПЕЦПРОЄКТ

 

 

 

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

Популярні публікації

45264 7

Марина В’язовська

Українська дослідниця, яка розв’язала математичну задачу століть
03.11.2016 Олег Фея
55818 10

Pavlo Kuznetsov

How could a 16-year-old Ukrainian establish a start up at half a million dollars and begin to work at the communications "major league"
24.05.2017 Yaroslav Nazar
54062 3

Чи має клієнт платити за розбитий посуд в ресторані?

8 карток про те, як поводитися, якщо ви випадково розбили посуд у кафе чи ресторані
22.04.2016 Ірина Сало

Введіть слово, щоб почати