img

Прагнете стати ментально сильнішими? Негайно позбудьтесь цих 5 негативних звичок

31.07.2017 The Ukrainians

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Якщо ви прагнете позбутись зайвої ваги, змінити кар’єру, спробувати нове хобі, чи побудувати власний бізнес, тоді вам надзвичайно важливо навчитися правильно мислити. 

Коли думкам бракує ладу, ви легко втрачаєте фокус, що врешті-решт створює контекст, коли ви розглядаєте ситуацію лише під одним кутом, занадто все аналізуєте та обмірковуєте й боїтеся ризикувати. А досягнення ваших цілей перетворюється на якусь нездійсненну місію.

Ментальні пастки часто є результатом зовнішніх обставин чи певних переконань, і зазвичай ви потрапляєте в них не з власної провини. Однак, якщо ви не будете працювати над тим, щоб відкинути хибні думки, це буде винятково вашою провиною.

Ось п’ять звичок, які зроблять вас емоційно витривалішими.

1. Припиніть зосереджуватися на небажаних речах

Ви завантажуєте власний мозок думками про речі, які вам не потрібні. Більше того, у вашій голові гора інформації про речі, яких ви прагнете уникнути. А це лише спричиняє зайвий стрес та страх допуститися помилки.

Таким чином ви випадково приносите в своє життя ще більше небажаних речей.

Спробуйте відмовитись від десерту на місяць і ви на кожному кроці помічатимете нові й нові місця, де можна було б його скуштувати. А мамин сирник вас снитиметься!

Слова мають значення, адже саме вони заповнюють ваш розум.

Зосереджуйте свою увагу на бажаному і ви почнете притягувати ці речі у своє життя.

2. Припиніть порівнювати себе з іншими

Якщо хочете перестати радіти своїм досягненням і відчути себе нікчемою, почніть порівнювати себе з іншими.

Щоб зіграти у цю гру, достатньо просто озирнутись довкола і подумати, що всі інші люди багатші, худіші, набагато талановитіші і успішніші за вас. В таку пастку легко потрапити завдяки соцмережам, адже спочатку ви сприймаєте таке порівняння як мотивацію, а вже потім починаєте порівнювати чийсь віртуальний світ зі своїм реальним.

Амбіції — це чудово, але не порівнюйте своє непередбачуване буденне життя з продуманим і відполірованим життям незнайомця в соцмережі.

3. Припиніть дослухатися до людей, які помиляються

Кожен має право ділитись своїми поглядами, але це не означає, що ви повинні прислухатись до кожного. Те, що для когось нагадує безвихідну ситуацію, може стати сприятливою нагодою для вас, і навпаки. Слід пам’ятати, що усі ми дивимось на світ під різним кутом.

Поважайте думку інших, але й ретельно замислюйтеся, до чиїх порад варто дослухатись.

Чи перебуваєте ви на одній хвилі з вашим порадником? Ця людина успішніша за вас у вашій сфері? Чи хотіли б ви, щоб ваше щоденне життя нагадувало життя вашого порадника?

Якщо ви відповіли «Ні», тоді цілком імовірно, що вам краще ввічливо усміхнутись, подякувати за пораду і рухатись далі. Дослухайтесь лише до порад тих людей, які допомагають рухатися до мети.

4. Припиніть вірити в те, що вам не потрібна допомога

Синдром героя — це чудовий спосіб тупцювати на місці. Швидше за все, ви досить освічений, висококваліфікований працівник з чималим переліком корисних навичок. Але, як нагадує нам про це Маршалл Ґолдсміт: «Те, що нас сюди привело, не обов’язково доведе нас туди, куди потрібно».

Усі великі подвиги та досягнення — це докладені зусилля цілої групи людей. Співаки, винахідники та підприємці отримують славу та популярність, але усі вони мають групу підтримки, яка допомагала їм на шляху до вершини.

Люди бояться просити про допомогу, адже інколи це — визнання власної уразливості. Але не дозволяйте власному еґо завадити вам стати кращою версією себе лише тому, що ви занадто вперті чи боягузливі, щоб попросити про допомогу.

5. Уникайте «подорожей у часі»

Зазвичай мало хто відмовився б від подорожей у часі. Однак, якщо ви хочете покращити своє життя, то вам варто їх уникати.

Повертаючись думками в минуле, ви лише згадуєте про події, які можуть викликати у вас відчуття провини. У вашій голові формується тисяча сценаріїв «а що якщо…». Але цей стан навряд чи сприятиме вашій продуктивності.

Забігаючи часто у майбутнє, ви можете спровокувати відчуття паніки, адже у вас «ще стільки всього не зробленого». В результаті, це стимулюватиме зайві вагання і вам буде складно зосередитись на роботі, що також не піде вам на користь.

Якщо ви прагнете змінити стан вашого життя, бізнесу, здоров’я чи будь-чого іншого — почніть із мислення та побудуйте свою міцну позицію, що орієнтована на успіх.

Оригінал — Julian Hayes
Адаптований переклад — Лілія Гук
Зображення — unsplash.com

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

961 4

Майбутнє — за роботою віддалено

Спробуй альтернативу офісній роботі. Починай працювати віддалено

07.08.2018 The Ukrainians
16367 4

10 «гірких правд» про завершення справ

Просто зробіть це! Не намагайтеся досягнути досконалості

04.07.2017 The Ukrainians
786 5

Бути босом самому собі не так легко, як здається на перший погляд

Насправді це зовсім не так гламурно, як виглядає

29.04.2018 The Ukrainians

Популярні публікації

38866 17

Ярослав Грицак

Розмова з відомим українським істориком та публіцистом
04.04.2014 Володимир Бєглов
55724 10

Pavlo Kuznetsov

How could a 16-year-old Ukrainian establish a start up at half a million dollars and begin to work at the communications "major league"
24.05.2017 Yaroslav Nazar
36796 5

Будьте наполегливими. Це важливо

Наполегливість — це вміння продовжувати, не зважаючи на почуття
24.04.2017 The Ukrainians

Введіть слово, щоб почати