Зелений — наш новий чорний

Спецпроєкт із WWF та OLX про звички, які допоможуть врятувати планету

8 Лютого 2021

Бути екосвідомим — нормально. Такою є світова тенденція останніх років на планеті, де масштабні пожежі забирають життя мільйонів рослин та тварин, мікропластик оселився навіть у грудному молоці, а льодовики шостого континенту через глобальне потепління тануть просто у нас на очах.

За майбутнє нашої домівки борються міжнародні організації і окремі держави, де ухвалюють «зелені» закони. Втім, цілком перекладати відповідальність за спасіння природи на сильніших — неправильно.

У спецпроєкті спільно з українським представництвом Всесвітнього фонду природи WWF (World Wide Fund for Nature) та за підтримки OLX допомагаємо вам розпочати новий, 2021-й, рік екосвідомо: цими простими щоденними діями можна внести свою частку у захист навколишнього середовища.

World Wide Fund for Nature (WWF) з’явився 60 років тому з однією зрозумілою, але складною у реалізації метою: зупинити деградацію природного середовища нашої планети та допомогти людям жити у гармонії з природою. Це найбільша незалежна природоохоронна організація у світі, яка щорічно здійснює понад 1200 екологічних проєктів, привертаючи увагу мільйонів людей до проблем охорони довкілля і можливостей їхнього вирішення.

Серед найголовніших та найпростіших правил, якими можна значно зменшити свій шкідливий вплив на природу, зокрема, такі: відмовитися від одноразового, ощадно використовувати ресурси та давати своїм речам нове життя, щоб не провокувати надвиробництва і забруднення планети. З останнім пунктом стануть у пригоді онлайн-сервіси купівлі/продажу, які допоможуть продати або придбати вживані, проте хорошої якості речі, — такі, як OLX. Крім цього, на OLX можна знайти нові якісні речі від українських виробників та товари, які допоможуть вам на шляху до екосвідомості, — від одягу з натуральних тканин до велосипедів та електротранспорту. Робіть цього року розумний вибір, що покращить ваше життя.

  ЧИТАТИ ПРОЄКТ  

Текст
Теги
Місія The Ukrainians — уможливлення позитивних соціальних змін в Україні
Долучайтеся до Спільноти, підтримуйте якісну українськомовну журналістику та приєднуйтеся до змін!
Приєднатися
Наші головні тексти тижня у красивій розсилці. Щовихідних у ваших емейл-скриньках.

Запросіть друга до Спільноти

Вкажіть, будь ласка, контактні дані людини, яку хочете запросити

Придбайте для друга подарунок від TUM

Вкажіть, будь ласка, контактні дані цієї людини, щоби ми надіслали їй посилку

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!

Дякуємо за покупку!

Дякуємо і до зв’язку незабаром! Ваш тарифний план буде активовано на протязі 10 хвилин.

Повернутись до статті

Вхід в кабінет

Відновлення пароля

Оберіть рівень підтримки