Зелений — наш новий чорний

Спецпроєкт із WWF та OLX про звички, які допоможуть врятувати планету

8 Лютого 2021

Бути екосвідомим — нормально. Такою є світова тенденція останніх років на планеті, де масштабні пожежі забирають життя мільйонів рослин та тварин, мікропластик оселився навіть у грудному молоці, а льодовики шостого континенту через глобальне потепління тануть просто у нас на очах.

За майбутнє нашої домівки борються міжнародні організації і окремі держави, де ухвалюють «зелені» закони. Втім, цілком перекладати відповідальність за спасіння природи на сильніших — неправильно.

У спецпроєкті спільно з українським представництвом Всесвітнього фонду природи WWF (World Wide Fund for Nature) та за підтримки OLX допомагаємо вам розпочати новий, 2021-й, рік екосвідомо: цими простими щоденними діями можна внести свою частку у захист навколишнього середовища.

World Wide Fund for Nature (WWF) з’явився 60 років тому з однією зрозумілою, але складною у реалізації метою: зупинити деградацію природного середовища нашої планети та допомогти людям жити у гармонії з природою. Це найбільша незалежна природоохоронна організація у світі, яка щорічно здійснює понад 1200 екологічних проєктів, привертаючи увагу мільйонів людей до проблем охорони довкілля і можливостей їхнього вирішення.

Серед найголовніших та найпростіших правил, якими можна значно зменшити свій шкідливий вплив на природу, зокрема, такі: відмовитися від одноразового, ощадно використовувати ресурси та давати своїм речам нове життя, щоб не провокувати надвиробництва і забруднення планети. З останнім пунктом стануть у пригоді онлайн-сервіси купівлі/продажу, які допоможуть продати або придбати вживані, проте хорошої якості речі, — такі, як OLX. Крім цього, на OLX можна знайти нові якісні речі від українських виробників та товари, які допоможуть вам на шляху до екосвідомості, — від одягу з натуральних тканин до велосипедів та електротранспорту. Робіть цього року розумний вибір, що покращить ваше життя.

  ЧИТАТИ ПРОЄКТ  

Текст
Теги
Місія The Ukrainians — уможливлення позитивних соціальних змін в Україні
Долучайтеся до Спільноти, підтримуйте якісну українськомовну журналістику та приєднуйтеся до змін!
Приєднатися
Наші головні тексти тижня у красивій розсилці. Щовихідних у ваших емейл-скриньках.

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!