5 способів припинити розмірковувати та почати щось робити

Припиніть розмірковувати та розпочніть справу негайно!

22 Серпня 2017

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Прийти в офіс першим та покинути його останнім — звична ситуація для підприємців. Зрештою, для багатьох із нас будь-яке місце, де ми знаходимося, — це офіс. Але навіть години важкої праці не гарантують того, що увесь витрачений час та енергія забезпечать отримання бажаного результату. У якийсь момент, випробовуючи то одну, то іншу стратегію, ми втрачаємо зосередженість на тому, що справді важливо. Наша праця повинна зосереджуватися не на процесі, а на прогресі. Ці п’ять порад можуть допомогти вам відволіктися від аналітичної рутини та почати досягати результатів.

 

Припиніть «аналізування-паралізування».

Кожен підприємець ризикує потрапити у пастку розмірковування над будь-якою дрібницею. Справа у тому, що страх прийняти хибне рішення яке може спричинити провал, створює ситуацію, коли потрібне рішення не приймається взагалі. Спробуйте якомога точніше і швидше визначати, які питання вимагають розгляду кількох варіантів та детального аналізу. Усі інші — відкиньте. Вам не вдасться чогось досягнути, доки не спробуєте зробити хоча б щось. Перш за все, пам’ятайте, що це 2017 рік. Більшість із нас проводить основну частину часу в Інтернеті, де домінуючими є короткі спогади і немає абсолютно нічого дорогоцінного.

Думайте просто. Максимально просто.

Найкращий спосіб стати успішним підприємцем — це знайти спосіб вирішення проблеми та можливість якомога простіше пояснити все, що стосується цієї проблеми, своїй аудиторії. Що простіше протестувати рішення, то легше перейти до вирішення наступної проблеми або здійснити наступні кроки. Пам’ятаєте про попередній пункт? Дотримуйтеся його!

Розділіть великі потреби на маленькі складові.

Дуже легко швидко виснажитися через купу величезних проблем, що постають перед бізнесом, який лише починає розвиватися. «Як збільшити об’єми продажів? Як зробити так, щоб більше людей дізналося про компанію? Що зробити, аби компанію пам’ятали? Що максимально швидко допоможе розвинути компанію?» Це ті питання, які ставлять собі підприємці-початківці, які є в основі будь-якого молодого бізнесу, а також складаються із багатьох компонентів. Щоб виробити стратегію та перетворити її на тактичні кроки вам потрібно розділити кожне велике загальне завдання на невеличкі й конкретні дії.

Розділяючи великі завдання на невеликі кроки ви зможете швидше та легше визначити найважливіші компоненти, тому матимете можливість впливати на розвиток ситуації загалом.

Делегуйте другорядні, та не забувайте про головні завдання.

Бути підприємцем означає взяти на себе відповідальність за напрямок та усі результати діяльності вашої компанії. Але такого рівня уваги вимагає зовсім не кожна щоденна активність. Визначення тих завдань, які потребують усієї вашої уваги має стати ключовим етапом роботи, аби ви переконалися, що на першому плані — досягнення великих і фінансово вигідних цілей.

Наймайте фрілансерів для роботи над іншими значимими, але менш важливими, проектами. Іноді для роботи над другорядними завданнями послуги фрілансерів можуть бути значно вигіднішими як по фінансах, так і по часу. Довіртеся їм, вони знають свою справу.

Знаходьте перемоги щодня.

Підприємництво — справа не для кожного. Це наче поїздки на «американських гірках», лише тут ви потрапляєте у вир постійних перепадів у бізнес-справі. Підтримання активності двигуна вашої підприємницької діяльності вимагає більшого, ніж простої наполегливості, це має стати сенсом вашого життя.

Відчуття наближення до своєї цілі мотивує, тому вам потрібно щодня знаходити щось, що можна вважати перемогою. Маючи за плечима хоч якесь невеличке досягнення, ви матимете запал та бажання рухатися вперед і  наступного дня, реалізовуючи наступні цілі та створюючи нові можливості для завершення початого.

Оригінал — Chris Lane
Адаптований переклад — Лілія Гук
Зображення — unsplash.com

Текст

Запросіть друга до Спільноти

Вкажіть, будь ласка, контактні дані людини, яку хочете запросити

Придбайте для друга подарунок від TUM

Вкажіть, будь ласка, контактні дані цієї людини, щоби ми надіслали їй посилку

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!

Дякуємо за покупку!

Ваша підтримка буде активована впродовж 10 хвилин. До зв’язку незабаром. Повернутись до статті

Вхід в кабінет

Відновлення пароля

Оберіть рівень підтримки