Будьте наполегливими. Це важливо

Наполегливість — це вміння продовжувати, не зважаючи на почуття

24 Квітня 2017

[Підтримайте The Ukrainians — приєднутеся до Спільноти.]

Люди — складні створіння. Наш розум має здатність поєднувати біль та надію, щоб отримати щось справді прекрасне. Наполегливість — це вміння продовжувати, не зважаючи на почуття. Ви змушуєте себе рухатись далі навіть тоді, коли вам хочеться все кинути, і зупиняєтесь лише тоді, коли цілі досягнуто. Я дивую себе щодня.

Люди здаються надто рано, тому що в них неправильні очікування щодо майбутніх результатів та щодо самих себе. Вони думають, що все буде легко, і тому дивуються, коли це уявлення в результаті не відповідає реальності. Вони падають духом, а їхній ентузіазм швидко розпорошується.

Почніть свою подорож із правильних очікувань. І не применшуйте кількості часу, впродовж якого вона може тривати.

Пам’ятайте, що легкого успіху не існує. Очікуйте складного шляху, і ви морально підготуєтесь до зустрічі з реальними перешкодами.

Відданість справі повинна бути пропорційною розміру ваших бажань.

Ви будете здивовані, скільки всього можна досягти, якщо вірити в себе. Ейнштейн наполегливо продовжував вирішувати задачі, щоби впевнитись, що знайшов правильне рішення. Якось він сказав: «Я не розумніший за інших, просто довше сиджу за задачами». 

Впертість впливає на успіх у бізнесі та повсякденному житті. Впертість всесильна

Впертість впливає на успіх у бізнесі та повсякденному житті. Впертість всесильна. Калвін Кулідж колись казав: «Девіз “стояти на своєму” завжди вирішував і буде вирішувати проблеми людства». Впертості не можна замінити талантом та геніальністю.

Цінність впертості базується на баченні майбутнього, яке настільки привабливе, що ви віддали б усе, щоб втілити його в реальність.

Наполегливість дій починається із наполегливості поглядів. Коли ви чітко зрозумієте, чого прагнете і що ваші погляди не надто змінюються, ви станете послідовнішими — та впертішими — у своїх діях. А послідовність дій — це передумова послідовних результатів. 

Кожна перешкода — це можливість для покращення

«Я наполегливо продовжуватиму, допоки не досягну успіху. Завжди робитиму наступний крок. Якщо його буде недостатньо, тоді ще один, і ще, і ще. Насправді не так складно робити один крок за раз. Я знаю, що маленькі кроки, якщо їх наполегливо повторювати, можуть привести до будь-якого бажаного результату», — Ог Мандіно.

Коли ви працюєте над будь-якою великою ціллю, ваша мотивація то зростає, то знижується. Інколи ви дуже вмотивовані, інколи — не надто. Але сама лише мотивація не дасть потрібних результатів. Обирайте наполегливість — так ви побачите прогрес навіть у моменти, коли ви не в дусі.

Сама лише мотивація не дасть потрібних результатів. Обирайте наполегливість — так ви побачите прогрес навіть у моменти, коли ви не в дусі

Наполегливість дозволить вам працювати далі, навіть якщо ви не вмотивовані це робити, тому ви й далі будете накопичувати результати.

10 грудня 1914 року у Вест-Оранджі, штат Нью-Джерсі, стався жахливий вибух, внаслідок якого загорілись 10 будівель, що становили більшу частину фабрики знаменитого винахідника Томаса Едісона. Обладнання вартістю у мільйони доларів та всі документи, що стосувались років досліджень науковця, згоріли дотла.

Пізніше The New York Times записали слова Едісона на місці пожежі: «І хоч мені 67 років, завтра я почну все знову».

Наполегливість Томаса Едісона отримала своє відображення у його відомих словах: «Геній — це 1% натхнення та 99% виснажливої праці».

Вілсон, віце-президент та головний менеджер його компанії, сказав The New York Times після пожежі: «Єдине, що залишається, — зануритися в роботу і відбудовувати».

У своїй книжці «Перешкода — це шлях: вічне мистецтво перетворювати спроби на тріумф» (The Obstacle Is the Way: The Timeless Art of Turning Trials into Triumph) Раян Холідей пише:

«Бути зневіреним нормально. Здаватись ось що ненормально. Усвідомити, що ви прагнете залишити все, але натомість рухатись вперед дюйм за дюймом, аж допоки захопите неприступну фортецю, якою ви так прагнете заволодіти у своєму житті, ось це наполегливість».

Люди, які наполегливо рухаються далі, не зважаючи на перешкоди, рано чи пізно досягнуть успіху

Люди, які наполегливо рухаються далі, не зважаючи на перешкоди, рано чи пізно досягнуть успіху. Попри невдачі, слід намагатись перетворити перешкоди на засіб для досягнення мети. Не варто скаржитись чи здаватись. Так ви ніколи не перетнете фінішної прямої.

Елберт Хаббард колись чудово висловилася про важливість руху далі. Вона сказала: «Ще трохи впертості, трохи більше старань — і те, що спершу скидалося на безнадійну поразку, перетвориться на видатну перемогу».

Здаватись не варіант

«Якби мене попросили обрати одну рису, особисту характеристику, яка, на мою думку, є найважливішою передумовою успіху у будь-якій галузі, то я обрав би наполегливість. Рішучість. Воля продовжувати до кінця, бути збитим з ніг сімдесят разів і вставати зі словами: «А ось і сімдесят перший!» Річард М. Девос

Брак наполегливості та швидка капітуляція є одними з найпоширеніших причин невдачі у будь-якій справі. Інколи трохи впертості та трохи більше зусиль — все, що відділяє вас від мети.

Як тільки ви повірите в те, що існують нездоланні перешкоди, ви перестанете шукати рішення.

Досягніть всепоглинаючої цілі: постійно запитуйте чому

Якщо ви прагнете досягнути більшого, то будете наполегливіше працювати заради цього. Білл Бредлі якось сказав: «Амбіція — це шлях до успіху. Наполегливість — це засіб для його досягнення».

Наполегливість заради досягнення більшої цілі може пробудити у вас безліч чеснот. Ви розширите межі власних можливостей задля обраної цілі. І ви маєте насамперед розуміти, чомy ви прагнете досягти саме цього. Ваше чому має бути більшим за ваші перешкоди. Що більше чому, то краще.

Наполегливі люди мають ціль чи бачення, яке мотивує їх та веде вперед. Досягнення цілі стає точкою фокусу у їхньому житті, і вони присвячують значну частину своєї енергії та часу задля її досягнення.

Для того, щоб залишатися наполегливим, розділіть велику ціль на декілька дрібних.

Невеликими цілями легше керувати, їх легше досягти, і ви зможете раніше насолодитись їхньою реалізацією.

Ось як це зробити:

— Поділіть ціль на часові відрізки: працюйте над завданням по 15 хвилин, півгодини або ж по годині. Якщо ви намагаєтесь змінити свої звички, робіть це поступово, день за днем. Якщо ви хочете писати, намагайтесь писати по півсторінки за раз.

— Використовуйте той самий підхід, коли формуєте нову звичку. Працюйте над паралельним проектом, використовуючи аналогічний підхід. Таким чином, ви й надалі будете наполегливими. Щодня після роботи приділяйте п’ять хвилин справі вашого життя.

— Тричі на тиждень — це краще, ніж нічого. І це не так вже й складно. Потім, із часом, збільшуйте навантаження.

— Дізнайтесь, що вас мотивує, і відштовхуйтесь від цього. Використовуйте мотивацію на свою користь. Поставте собі за мету виконати певний обсяг роботи чи закінчити щось за певний відрізок часу.

— Ведіть відлік. Записуйте свій прогрес у щоденник чи календар. Прогрес — найкраща мотивація. Як тільки ви побачите результати, то захочете продовжувати роботу.

— Нагороджуйте себе за наполегливість. Можуть минути місяці чи навіть роки, перш ніж великі цілі стануть досяжними. Що більше часу займає досягнення цілі, то вищий ризик втратити мотивацію. Винагороджуйте себе за невеликі кроки на користь більших цілей. Лише так ви зможете вперто йти до головної мети.

Велич не вимірюється досягненнями. Її визначає кількість нових спроб після падіння.

Замисліться на хвилинку. Прізвища Пікассо, Моцарта, Авраама Лінкольна, Стіва Джобса, Білла Гейтса, Ілона Маска повинні нагадувати вам про роль наполегливості та про те, чому важливо пробувати знову. Дейл Карнегі колись казав: «Більшість важливих речей в світі досягнули люди, які робили чергову спробу в момент, коли здавалося, що надії вже немає».

Оригінал — Thomas Oppong
Адаптований переклад — Юлія Петрів
Зображення — Li Yang

Текст
Місія The Ukrainians — уможливлення позитивних соціальних змін в Україні
Долучайтеся до Спільноти, підтримуйте якісну українськомовну журналістику та приєднуйтеся до змін!
Приєднатися
Наші головні тексти тижня у красивій розсилці. Щовихідних у ваших емейл-скриньках.

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!