Маніфест «людини дії»

23 поради для тих, хто хоче доводити діло до логічного завершення

30 Жовтня 2017

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

 

1. Примножуйте свою енергію. Ви не зможете збільшити кількість годин у добі, але точно можете радикально збільшити свої зусилля. Знайдіть свій мультиплікатор. Людину, компанію, організації, які можуть прискорити зміни, які ви хочете спричинити.

2. Уникайте легких дедлайнів. Дедлайни працюють краще, якщо вони короткі, важкі та, на перший погляд, неможливі. Терміновість сприяє реалізації.

3. Завершуйте справу. І велику. І маленьку. Напрацюйте звичку завжди доводити справу до логічного завершення.

4. Фокусуйтеся на завданні. Якщо ви робите щось, що не рухає вашу справу вперед, то відволікаєтеся. Відволікаючих факторів багато. Але пам’ятайте, що відволікання зупиняє вашу роботу і процесс творення.

5. На вашому шляху будуть перешкоди. Гарантовано. Подумайте про них як про подарунок. Вони зробить вас сильнішими. Вони зроблять вас креативнішими. Вони не розіб’ють вас, а сформують.

6. Ідеї змінюють. Але сама лише ідея нічого не змінить. А для реалізації ідеї потребно докласти значних зусиль. Працюйте.

7. Якщо ви знайшли те, що хочете змінити, то у вас є два варіанти. Перший — говорити про зміни, які ви збираєтеся спричинити. Другий — припинити балачки. І почати діяти.

8. Все, що ви робите — важке. Але не неможливе. Зберійгате оптимізм.

9. Який ваш сьогодній пріоритет? Щодня ставте собі це запитання. Ваша мета — зберегти фокус на найголовнішій справі.

10. Кількість енергії прямопропорційна важливості справи. Робіть лише те, що має значення.

11. Досконалість з’являється з часом. Не на старті. Розпочність з не надто ідеального. Але розпочніть.

12. Спринт. Відпочинок. Спринт. Відпочинок. Людина може робити більше, якщо відпочиває. Досягне бажаного не той, хто працює найдовше, а той, хто використовує час найрозумніше.

13. 20% вашого часу витрачаються на справи, у яких ви профі. 80% — на речі, у яких ви не надто компетентні. Якщо хочете досягти бажаного, то мусите поміняти місцями ці числа.

14. Команди пришвидчують зміни. Команди, які мають чітку місію і уявлення змін, які вони можуть спричинити, зроблять справу найкраще.

15. Бережіть енергію, щоб рухатися вперед. Минуле у минулому. Речі, які перебувають поза межами вашого контролю, неможливо змінити. Енергія, яка витрачається на злість, заздрість чи цинічність — це негативна енергія. Залишайтеся позитивними.

16. Створіть план. Далі майте на увазі те, що він може і буде змінюватися. Досягення — це про те, як бути спритним та адаптивним.

17. Кажіть «ні». І кажіть часто. Як каже Девід Ален: «You can do anything, but not everything». Захищайте свій час.

18. Досягнення цілей і створення речей — це весело. Досягення завдань із командою, яка настільки ж шалена як і ви — найкращі веселощі.

19. Маленькі дії спричиняють великі зміни. Не варто недооцінювати значення «малого», що помножене на «часто».

20. Одразу укладіть договір із провалом. Поважайте його. Але не бійтеся. Якщо він заполонить ваші думки, то перемогти буде нереально. Звільніть свій розум.

21. Навіть якщо ви дуже зайняті, знайдіть час для того, щоб допомогти початківцям. Віддавайте. Це допоможе вам у майбутньому.

22. Усі команди хочуть бути частиною історії. Варто мати велику ціль і рухатися до неї. Вона набагато більша, аніж ви. Ваша місія множиться на впертість команди.

23. Якщо ви збираєтеся змінити щось, то змінюйте на краще. Ця планета потребує настільки багато друзів, наскільки це можливо.

Оригінал — Do Lectures
Адаптований переклад — Ліля Гук
Зображення — unsplash.com

Текст

Запросіть друга до Спільноти

Вкажіть, будь ласка, контактні дані людини, яку хочете запросити

Придбайте для друга подарунок від TUM

Вкажіть, будь ласка, контактні дані цієї людини, щоби ми надіслали їй посилку

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!

Дякуємо за покупку!

Ваша підтримка буде активована впродовж 10 хвилин. До зв’язку незабаром. Повернутись до статті

Вхід в кабінет

Відновлення пароля

Оберіть рівень підтримки