Продовжуємо спецпроект «Фінансова грамотність». Цього разу разом із IdeaBank. Заощадження грошей у час економічної кризи нелегка справа. Доходи, як правило меншають, а ризики знецінення заощаджень — зростають. Попри це — є кілька простих правил, дотримання яких, дозволить пережити кризу без особливих втрат.
Робота без відпочинку з часом стає непродуктивною. Необхідність відпустки як ніхто розуміють кваліфіковані керівники та кадровики. Вони знають, що рівень ефективності працівника, котрий не використовує відпустки, різко знижується. Утім, не кожен відпочинок дає бажаний результат.
Для того, щоб відпустка справді пішла на користь, працівник повинен відпочити не лише фізично, а й розумово. Найефективнішим видом відпочинку є зміна звичного способу життя, чому найкраще сприяє зміна місця дислокації. Подорож країною чи за кордон, мабуть, найпопулярніший і водночас один із найдорожчих видів відпочинку.
Це, звісно, залежить від потреб та побажань кожного окремого індивіда. Утім, часто так трапляється, що період відпусток настав, а грошей на бажаний відпочинок немає. У цій публікації спробуємо зрозуміти, чи варто в такому випадку брати гроші у борг.