Важка праця — головна конкурентна перевага

Наполеглива праця — проблемна, болюча й некомфортна. Але це єдиний шлях до вершини

27 Березня 2017

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Ніхто не почувається добре без роботи. Наполеглива праця — це основа великих досягнень. Не доклавши зусиль, не можна зробити чогось захопливого. Для того, аби щось здійснити, потрібно важко попрацювати над ставленням цілей та розроблянням планів для досягнення бажаного. І залишатися на плаву — це також важка робота.

Мало кому на шляху до успіху вдалося уникнути наполегливої праці. Ви можете підніматися повільно, але повинні бути впевнені, що підіймаєтесь.

Є один шлях до вершини — важка праця.

Немає короткого шляху до успіху. Більшість людей робитиме те, що найпростіше, аби тільки уникнути важкої праці, — і це ще одна причина, чому вам слід робити протилежне. Аби досягти максимального успіху, вам доведеться викластись сповна. Джим Рон каже: «Не бажайте простішої роботи. Бажайте, щоби вона зробила вас кращим».

Не існує жодних доказів того, що найвищої майстерності можна досягти без досвіду чи практики. На шляху до першості найвидатнішим особистостям знадобилися роки важкої праці та нелегких випробувань.

Якось Стівен Кінг сказав: «Талант дешевший за кухонну сіль. Єдина відмінність між талановитою та успішною особистістю полягає у великій кількості виконаної важкої роботи». І, як казав Генрі Форд: «Що більше ви працюєте, то більше вам щастить», — і успішнішими ви стаєте.

Важкої роботи не заміниш

«Ніколи, в жодному випадку не вірте тому, хто намагається переконати вас, що ви можете досягти всього, роблячи лише найпростіше з можливого. Бо завжди є хтось, хто прагне робити те саме, що й ви. І цей «хтось» збирається працювати наполегливіше», — Марія Бартіромо.

Велич не передається нікому, вона з’являється разом із роками наполегливої праці. Найкращими представниками своїх ремесел стали ті, котрі витратили найбільше годин на розвиток та вдосконалення своїх умінь. 

Вінстон Черчилль, один із найвеличніших ораторів ХХ століття, безперервно практикувався у виголошенні промов. Майкл Джордан, окрім командних тренувань, сам додатково та інтенсивно тренувався. Білл Гейтс побачив перспективу в роботі  ПК і наполегливо працював, щоб поставити комп’ютер на кожен стіл. Джон Рокфеллер помітив світові зміни у нафтовій промисловості й скористався цим.

Наполеглива праця — проблемна, болюча й некомфортна. Але це єдиний шлях до вершини. Головним ключем до успіху є вміння насолоджуватися процесом подолання робочих труднощів та наполегливою роботою загалом.

Для більшості людей робота є складною і без будь-яких додаткових навантажень. І додаткові зусилля часто здаються настільки складними та болючими, що вони на них і не наважуються.

Якщо ви хочете досягти справді високих та цікавих цілей, вам потрібно навчитися закохуватися у наполегливу працю. Важка робота найбільше вирізняє.

Наполеглива праця особлива тим, що вона універсальна. Не важливо, у якій галузі ви працюєте, — наполеглива праця може знадобитися для досягнення позитивних довготривалих цілей незалежно від специфіки вашої діяльності.

Наполеглива робота та розумна праця нероздільні

«Працюйте наполегливо — і отримаєте хорошу винагороду. Працюйте розумно — і отримаєте прекрасну винагороду. Працюйте наполегливо та розумно — і отримаєте найвищу винагороду», — Матшона Длівайо.

Ви, напевно, сотні разів чули таку фразу: «Для досягнення успіху вам слід працювати розумно, а не важко». В цьому випадку працювати розумно означає вміти робити правильний вибір. Розумним людям вдається рухатися вгору надзвичайно швидко. Але вони також звертають увагу на значення наполегливої праці. Ваші кумири, герої та усі інші успішні люди, яких ви знаєте, важко працювали, їм неодноразово доводилося робити важливий та добре продуманий вибір, перш ніж вони почали насолоджуватися плодами власного успіху.

Досягнувши успіху, вони стали досвідченішими, почали менше помилятися, розвинули навички, навчилися приймати правильні рішення і обирати найкращі можливості. В результаті це заощадило їм багато часу, зусиль та енергії. Вам потрібно лише здійснити перший прорив, а тоді просто працювати над подальшим досягненням поставлених цілей.

Не розглядайте поразку як перешкоду, а спробуйте діяти розумно і навчитися з неї. Джон Інглер якось сказав: «Немає короткого шляху до успіху, важка праця — це розумна праця».

Лише наполеглива праця допоможе вам досягнути величі

«Найбільший секрет у житті полягає у тому, що немає великого секрету. Якою не була б ваша мета, ви зможете її досягнути, якщо маєте бажання працювати», — Опра Вінфрі.

Не чекайте можливостей, а створюйте їх. Якщо ви навчитеся братися за важку роботу і виконувати її замість того, щоб уникати, то отримаєте здатність спрямовувати її на реалізацію своєї великої мети, і байдуже, що для цього потрібно.

Ви зможете прорватися крізь ті перешкоди, які зупиняють усіх інших, не таких рішучих людей. Але що дасть вам сили дістатися бажаної точки? Що мотивуватиме вас взятися за важку роботу? Дійсно успішна особистість буде завжди намагатися і працювати для того, щоби покращити свою майстерність.

Томас Едісон, працюючи над винайденням лампочки, зазнавав поразки більш як десять тисяч разів, але навіть і не думав зупинятися. Це важка робота і визначення того, що стоїть за справжнім успіхом.

Особливо плідно попрацював Пікассо. Загалом його творча спадщина нараховує близько 50 000 робіт, серед яких 1885 картин, 1228 скульптур, 2880 керамічних виробів, приблизно 12 000 малюнків, кілька тисяч друкованих творів, чимало малюнків на гобеленах та килимках ручної роботи.

А ще існує близько 870 малюнків Ван Гога. Перший датований 1881 роком, а останній — липнем 1890-го.

Що наполегливіше ви працюватимете, то більше нагород отримаєте. Якщо ви визначилися із головною метою свого життя, то вам слід усвідомити, що це вимагатиме від вас чимало зусиль — будь-яка значима ціль потребуватиме наполегливої праці.

Якщо ви готові зростати щодня, то поступово зможете досягти прогресу

«Є три життєво необхідні речі для досягнення чогось важливого: важка праця, наполегливість у досягненні цілей і здоровий глузд», — Томас Едісон.

Сила прогресу є фундаментальною для людської природи. Більшість людей зневажають прогрес, тому що вони занадто зосереджені на досягненнях. Якщо вам потрібно щось написати, то основне, що слід зробити, — це просто сісти перед текстовим редактором і писати.

Не обов’язково, щоб це була повна сторінка. Півсторінки, або й менше. Назвемо це успіхом. Важливо лише те, що ви провели час пишучи. Це вже вагомий  прогрес, хоч і крихітний. Постійно рухаючись вгору та працюючи, ви щодня прогресуєте.

Якби до вершини було легко дістатися, то це не траплялося б так рідко.

Подолайте початковий бар’єр, намагаючись зробити перешкоду якомога нижчою, а потім долайте перешкоди одна за одною. Працювати наполегливо впродовж багатьох довгих годин — єдиний спосіб наблизитися до успіху.

Важливість важкої роботи — вічна істина. Замість того, щоби боротися з нею, постарайтеся нею зайнятися — і ви точно не пожалкуєте. Ваше життя досягне абсолютно нового рівня, коли ви перестанете уникати важкої праці, а просто поринете у неї з головою.

Велич та надзвичайний успіх не зарезервовані для невеличкої кількості обраних. Вони доступні вам та кожному. Якщо ви готові повністю зануритися в роботу, то ваші зусилля обов’язково окупляться сторицею.

Оригінал — Thomas Oppong
Адаптований переклад — Лілія Гук
Зображення — unsplash.com

Текст
новини
>

Запросіть друга до Спільноти

Вкажіть, будь ласка, контактні дані людини, яку хочете запросити

Придбайте для друга подарунок від TUM

Вкажіть, будь ласка, контактні дані цієї людини, щоби ми надіслали їй посилку

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!

Дякуємо за покупку!

Ваша підтримка буде активована впродовж 10 хвилин. До зв’язку незабаром. Повернутись до статті

Вхід в кабінет

Відновлення пароля

Оберіть рівень підтримки