img

Діяти важливіше, ніж розмірковувати

08.05.2017 The Ukrainians

[Текст опублікований за підтримки Work.ua — сайту із пошуку роботи №1 в Україні]

Балансування між роздумами та активними діями завжди буде проблемою багатьох людей. Скільки часу вам слід витратити на роздуми — і наскільки багато на дії?

Усвідомивши важливість цілей, проектів та інших дій, пов’язаних із реалізацією своєї мети, дуже легко застрягнути на етапі розмірковувань та планування. Багато людей захоплюється великою кількістю ідей. Але, на жаль, часто вони відсувають їх на задній план, а пізніше й зовсім вважають нездійсненними або нереалістичними.

Якщо ви надаєте більшого значення розмірковуванню над своїми ідеями, ніж їхньому втіленню, то в результаті матимете додаток у телефоні або ноутбук, які заповнені десятками, а може, навіть сотнями ідей та планів, більшість із яких ніколи не будуть реалізовані. Про деякі з них ви можете більше ніколи не згадати. Деякі, можливо, реалізуєте на 5-10%, ще кілька — втілите у життя на 50%. Усе це легко може перетворитися на звичку не доводити справ до логічного завершення.

Дехто витрачає час на пошуки оптимальних способів досягнення успіху, дехто — діє і досягає реальних результатів.

Те, що ви робите, визначає вас

«Хочете дізнатися, хто ви? Не запитуйте. Дійте! Ваші дії опишуть вас та визначать як особистість», — Томас Джефферсон.

Робіть те, що потрібно. Не говоріть про те, що вам слід робити.

Бути Doer замість того, щоб бути Thinker, вимагає надзвичайної дисциплінованості та  відданості справі. Діючи, ви мусите ризикувати, але це єдиний шлях, що сприятиме прогресу.

Якщо ви не зможете достатньо зосередитись та набратися сміливості, то вам ніколи не вдасться перейти від етапу обмірковування до реалізації задуманого. Перестаньте вважати, що ви у невигідній ситуації через ваші найбільші слабкості.

Якщо ви дійсно захочете щось зробити, то знайдете хороші причини, які підштовхнуть вас до дій. У іншому разі ваші побоювання та сумніви постійно вказуватимуть на все нові й нові причини, через які ваших планів не можна реалізувати.

Напрацюйте звичку діяти!

«Невеликі здійснені справи кращі, аніж величні, що заплановані», — Пітер Маршал.

Don’t over-plan and under-act! Не вважайте планування важливішим за дії!

Роздуми та планування заздалегідь є важливим етапом для реалізації вашої мети, але дії ще важливіші для досягнення довготривалого успіху. Ваші вчинки змінюють ваші життєві наміри.

Лише розмірковування про те, що потрібно робити, не принесе вам жодної користі, якщо ви не почнете діяти. Щоразу відкладаючи щось на завтра, ви створюєте такий порядок дій, який може бути ніколи не реалізованим.

Ви не досягнете жодного прогресу, не вдавшись до дій. Усі статті світу про самодопомогу не врятують вас, якщо ви нічого не зробите. Кожного разу, прочитавши книжку чи статтю на зразок цієї, негайно застосуйте щось із неї (і байдуже, наскільки великою чи маленькою буде ваша дія).

Розмірковування про те, що варто робити, виснажує більше, ніж сама робота.

Якщо у вас накопичилася велика кількість справ, яких ви поки що не можете реалізувати, це змушує вас почуватися ніяково та викликає стрес. Постійні нагадування про те, що вам слід щось розпочати, не допомагають покращити самопочуття.  

Більшість справ із вашого списку не буде виконана. Викресліть їх із нього або виробіть здорову звичку кожного дня хоча б щось одне із цього списку реалізовувати.

Перевантаження горою справ без встановлення пріоритетів та термінів виконання зазвичай спричиняє ситуацію, коли ви взагалі нічого не виконуєте.

Те, що ви РОБИТЕ, має значення!

«Бездіяльність породжує страх та сумніви. Діяльність надає впевненості та сміливості. Якщо ви хочете побороти страх, то не сидіть удома, розмірковуючи про нього. Ідіть і займіться справами», — Дейл Карнегі.

Що зі списку своїх справ я можу зробити вже зараз, аби хоч на один малесенький крок наблизитися до реалізації своєї найважливішої мети?

Намагайтеся виконувати прості завдання настільки швидко, наскільки це можливо. Іноді одне таке завдання переходитиме в інше — і ви відчуєте перші результати власних дій, що дозволять вам зберегти продуктивність. Можливо, вам треба буде трохи попрактикуватися, аби виробити стратегію безперервної діяльності. Але вигода буда приголомшливою. 

Тільки-но ви розпочнете виконувати необхідні завдання, імпульс допоможе вам успішно продовжити роботу над запланованим. Отримання результатів завжди провокує появу позитивного імпульсу. За допомогою цього імпульсу ви значно швидше досягнете прогресу.

Діяти не лише простіше, ніж розмірковувати. Активність також дає вам можливість реалізувати щось із вашого списку справ, створює відчуття прогресу та реалізованості.

Оригінал — Thomas Oppong
Адаптований переклад — Лілія Гук
Зображення — unsplash.com

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

StockSnap_GBPN2HJQC0
293 8

7 способів мислення, що сприятимуть довготривалому успіху

Ви творите своє життя. І у вас уже є майже все необхідне для того, щоб зробити його неймовірним

30.05.2017 The Ukrainians
andreas-klassen-401337
190 5

Чому працівники Apple і Google працюють продуктивніше за вас

Про правильне поєднання організованості, пріоритетів, віри та лідерства

15.11.2017 The Ukrainians
cam-adams-235137
925 7

30 звичок, які можуть будь-кого зробити успішнішим

Ми є тим, чим постійно займаємося. Тому досконалість — це не дія, а звичка

28.08.2017 The Ukrainians

Популярні публікації

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
35082 7

Марина В’язовська

Українська дослідниця, яка розв’язала математичну задачу століть
03.11.2016 Олег Фея
DedushkaOkno-7750
45673 8

Легенда Хрещатика

Чому інженер, який запускав у космос ракети, а тепер миє вікна на Хрещатику, так не любить вихідних
25.11.2016 Анна Давидова
DSC_0195
31506 11

Анна Петрова

Розмова із молодою підприємицею, засновниця та генеральною директоркою Startup Ukraine
02.07.2014 Юліана Паранько

Краудфандинг

Малі міста

2608
зібрали
36000
потрібно

Нові медіа нової країни

36
зібрали
5000
потрібно

Найрозумніші діти країни

2538
зібрали
4500
потрібно

підтримайте проект

Donate

Введіть слово, щоб почати