МедіаПрактики

МедіаПрактики — перший подкаст про українські медіа

1 Травня 2018

МедіаПрактики — перший подкаст про українські медіа. 

Герої проекту — найяскравіші молоді медіа-менеджери, медіа-активісти та журналісти — розкажуть про ключові виклики, з якими зіштовхуються незалежні медіа в Україні, та про інструменти й можливості, які допоможуть побудувати ефективну медіа-організацію.

Впродовж 20 тижнів ми поговоримо про бізнес-моделі успішних медіа-проектів, про особливості створення локальних і нішевих медіа, про можливості VR та відео 360 для ЗМІ, про перспективи друкованих журналів та онлайн-радіо, а також про інструменти, які варто використовувати медійникам, аби створювати якісні та сталі медіа.

Усі двадцять подкастів тут → SoundCloud iTunes / RSS. 

 

 №6. Анатолій Бондаренко 

Керівник напряму «журналістика даних» у онлайн-виданні «Тексти» про роботу команди, журналістику даних у світі та фінансові моделі, завдяки яким можуть існувати data journalism-проекти.

«Як для журналістики даних, наша команда дуже велика. І не лише для України, а й для Європи. Є не дуже багато місць, де журналістикою даних займаються більше двох-трьох людей. У нас — шестеро.»

DSC_8143

***

 №5. Денис Бортніков 

Засновник агенції CookEd про краудфандинг для медіа-проектів.

«Перш за все, потрібна ідея, бачення, куди ти хочеш прийти. Якщо ти просто розповідаєш про гарні картинки майбутнього, то це одна справа, а якщо ти пропонуєш конкретне рішення — зовсім інша.

Краудфандинг — це хороший інструмент, тест, який допоможе з’ясувати, наскільки вас підтримують і якою є ваша аудиторія.»

DSC_8143

***

 №4. Андрій Чемес 

Співзасновник Radio Skovoroda про старт проекту, команду і техніку, яка потрібна для запуску онлайн-радіо, а також особливості роботи онлайн-радіо в Україні.

«У нас не дуже багато шляхів монетизації: рекламні проекти з партнерами, звичайні рекламні ролики, мандрівні студії та події й вечірки. Зараз також намагаємося рухатися у напрямку відео.

Як на мене, у 2018 році не може бути просто лише радіо. Це має бути щось більше — і аудіо, і тексти, і відео, і події і все інше.»

DSC_8143

***

 

 №3. Ігор Стефурак 

Засновник проекту Workcelerator та колишній менеджер по роботі зі стартапами в акселераторі GrowthUP про інвестиції у медіа, важливість орієнтації на проблеми читачів, тестування ідей та створення проектів без програмування.

«За шість років до нас приходили сотні проектів, які починалися неправильно. Саме так, як ти щойно описав. Вони починалися з ідеї «а давайте зробимо ось таку штуку» замість того, щоб думати про те, чи є в людей певна проблема і як її вирішити.»

DSC_8143

***

 №2. Богдан Логвиненко 

Автор Ukraїner про цілі проекту, важливість сторітелінгу та історій простих людей, а також про бунтарство як одну з характеристик хорошого журналіста.

«Мені подобаються бунтарі в журналістиці. Я не розумію, де ті наші люди, які беруть камеру GoPro і їдуть куди завгодно. Чому ми їздимо по селах і розуміємо, що зазвичай ми перші, хто там коли-небудь був? Дуже часто бачу людей, в яких є камери, час і гроші, але які цього не роблять. Потрібно знаходити щось нове і ризикувати.»

DSC_8143

***

 №1. Олексій Фурман 

Співзасновник сторітелінгової студії New Cave Media про імерсивну журналістику, VR-проекти, а також особливості та вартість створення відео 360 для медіа

«Ідея полягає у тому, що коли ти одягаєш VR-окуляри, то настільки віриш у те, що бачиш, що у тебе змінюється сприйняття. Ти не переглядаєш фото чи відео на 2D-екрані, як ми робили це протягом багатьох років. А зараз з’явилася можливість розповідати ці історії в об’ємному форматі.

І ця імерсивність — тобто можливість розповідати історії, щоб її фізично пережили і щоб у неї повірили, — дуже добре працює для журналістики і для документального кіно. Глядачі проживають кожну хвилину разом із цими людьми.»

DSC_8143

***

[Виготовлення подкасту стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз.

Зміст матеріалів є виключно відповідальністю The Ukrainians та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.]

Текст
новини
>

Запросіть друга до Спільноти

Вкажіть, будь ласка, контактні дані людини, яку хочете запросити

Придбайте для друга подарунок від TUM

Вкажіть, будь ласка, контактні дані цієї людини, щоби ми надіслали їй посилку

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!

Дякуємо за покупку!

Ваша підтримка буде активована впродовж 10 хвилин. До зв’язку незабаром. Повернутись до статті

Вхід в кабінет

Відновлення пароля

Оберіть рівень підтримки