Ірина Рубіс, ekonomika+

27.07.2018 The Ukrainians

#МедіаПрактики: Засновниця та CEO бізнес/медіа бюро ekonomika+ про місійність медіа, медіа-проекти бюро та розвиток івент-напряму.

Слухайте подкаст або читайте короткий конспект розмови.

Слідкуйте за оновленнями проекту на сторінці подкасту у Facebook, а також підписуйтеся на проект → SoundCloud iTunes / RSS. 

 Про бізнес/медіа бюро 

Наш бізнес складається із трьох частин. Перша — це медіа-підрозділ, в який входять проекти womo.ua, delo.ua і mmr.ua.

Другий напрям — події. Більшість наших івентів — це як суб-бренди наших медійних проектів. Це те, що реалізується завдяки експертизи команди.

Третій напрям — консалтинг. Ми проводимо стратегічні сесії, організовуємо тренінги. У нас є також MMR Lab, де ми вирішуємо креативні завдання наших партнерів у бліц-форматі за два дні.

 Про місію 

Наша місія полягає у тому, що бізнес в нашій країні став більш відповідальний, відкритий, ефективний, прогресивний і процвітаючий. Ми розуміємо, що контенту, який ми продукуємо недостатньо для того, щоб цього досягнути. Бо ми не дуже багато пишемо про імпакт-інвестування, різноманіття й інклюзію.

Я добре розумію, як наші колеги розповідають про ці теми. Вони пишуть про це тоді, коли є хайп. Коли хтось сказав щось сексистське, то пишемо про сексизм. Але коли ніхто нічого такого не сказав, то ми і самі інколи грішимо.

Ми розуміємо, що важливо розповідати про ці теми, бути експертом і систематично розповідати про це. Ми зрозуміли, що варто сконцентруватися і на тих тематиках, які часто табуйовані у суспільстві. І послідовно, багатовекторно розповідати про них.

 Про медіа-проекти бюро 

Всі мої проекти — нішеві. Delo.ua — для підприємців, womo.ua — для працюючих батьків, mmr.ua — для усіх, хто цікавить маркетингом. Delo.ua щомісяця читають близько 1 млн. читачів, у womo.ua — від 700 до 900 тис., а у mmr.ua — 200 тис.

Не можу сказати, що я дуже задоволена цими цифрами. Але жінки ведуть бізнес по-іншому — часто йдеться про певний «радіаційний вплив». Про провокацію позитивних змін. Розумію, що для тих аудиторій, для  яких ми працюємо, у нас є хороша репутація і довіра.

Для того, щоб у MMR було не 200 тис. відвідувачів, а 400, нам потрібно публікувати такий контент, який я не готова публікувати. Краще менше, але краще. Зате у нас чудове потрапляння у цільову аудиторію.

У нашому офісі працюють разом три редакції. Сумарно це близько 25 осіб. Але загалом у компанії працюють 45 людей. У нас, наприклад, великий і потужний креативний відділ.

 Про івенти 

Офлайн-події — це один із трьох ключових напрямів діяльності, який приносить нам приблизно третину прибутків. Впродовж минулого року ми організували й провели 88 офлайн-подій. Очевидно, що це івенти різних форматів і масштабів.

Не хочу нікого образити, але часто складається таке відчуття, що журналісти вважають себе якоюсь вищою кастою. Мовляв, ми лише будемо писати класні статті й колонки, а за монетизацію нехай думає хтось інший. Щоб організувати класну подію потрібне журналістське включення. Бо їхній досвід, вміння та знання можуть чудово реалізуватися у контенті. Це підсилює подію.

Зараз на цьому ринку дуже висока конкуренція, всюди івенти.

У організації нашої найбільшої події брали участь 10 працівників. У кожному івенті є головний «контентний», і той, хто відповідає за подію організаційно. Очевидно, що здебільшого тут йдеться про систематичні включення, а не про постійну зайнятість організацією події. У нас немає монозадачних працівників.

***

[Виготовлення подкасту стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз.

Зміст матеріалів є виключно відповідальністю The Ukrainians та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.]

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

1644 5

Оксана Крикун, SoftServe

Співзасновниця Speak2Me та лідерка напрямку продакт-менеджмент у SoftServe про дизайн-мислення у медіа

27.07.2018 The Ukrainians
1146 5

Оксана Павленко, The Devochki

Cпівзасновниця і редакторка The Devochki про розвиток проекту, рекламну й нативні проекти, а також про медіа як платформу для комунікації та взаємопідтримки

19.07.2018 The Ukrainians
754 5

Тетяна Полонік, La Boussole

Засновниця й редакторка естетичного журналу про подорожі Україною La Boussole — про ідею й місію проекту, організацію роботи, бізнес-модель і  «смерть» друкованих медіа

14.08.2018 The Ukrainians

Популярні публікації

43588 7

Марина В’язовська

Українська дослідниця, яка розв’язала математичну задачу століть
03.11.2016 Олег Фея
36421 12

Брія Блессінґ

Розмова з українською співачкою
24.09.2014 Володимир Бєглов
32525 6

Святослав Вакарчук

Розмова з українським співаком, лідером гурту «Океан Ельзи»
24.12.2015 Володимир Бєглов

Краудфандинг

Малі міста

2608
зібрали
36000
потрібно

Нові медіа нової країни

36
зібрали
5000
потрібно

Найрозумніші діти країни

2538
зібрали
4500
потрібно

підтримайте проект

Donate

    Введіть слово, щоб почати