Ірина Рубіс, ekonomika+

27.07.2018 The Ukrainians

#МедіаПрактики: Засновниця та CEO бізнес/медіа бюро ekonomika+ про місійність медіа, медіа-проекти бюро та розвиток івент-напряму.

Слухайте подкаст або читайте короткий конспект розмови.

Слідкуйте за оновленнями проекту на сторінці подкасту у Facebook, а також підписуйтеся на проект → SoundCloud iTunes / RSS. 

 Про бізнес/медіа бюро 

Наш бізнес складається із трьох частин. Перша — це медіа-підрозділ, в який входять проекти womo.ua, delo.ua і mmr.ua.

Другий напрям — події. Більшість наших івентів — це як суб-бренди наших медійних проектів. Це те, що реалізується завдяки експертизи команди.

Третій напрям — консалтинг. Ми проводимо стратегічні сесії, організовуємо тренінги. У нас є також MMR Lab, де ми вирішуємо креативні завдання наших партнерів у бліц-форматі за два дні.

 Про місію 

Наша місія полягає у тому, що бізнес в нашій країні став більш відповідальний, відкритий, ефективний, прогресивний і процвітаючий. Ми розуміємо, що контенту, який ми продукуємо недостатньо для того, щоб цього досягнути. Бо ми не дуже багато пишемо про імпакт-інвестування, різноманіття й інклюзію.

Я добре розумію, як наші колеги розповідають про ці теми. Вони пишуть про це тоді, коли є хайп. Коли хтось сказав щось сексистське, то пишемо про сексизм. Але коли ніхто нічого такого не сказав, то ми і самі інколи грішимо.

Ми розуміємо, що важливо розповідати про ці теми, бути експертом і систематично розповідати про це. Ми зрозуміли, що варто сконцентруватися і на тих тематиках, які часто табуйовані у суспільстві. І послідовно, багатовекторно розповідати про них.

 Про медіа-проекти бюро 

Всі мої проекти — нішеві. Delo.ua — для підприємців, womo.ua — для працюючих батьків, mmr.ua — для усіх, хто цікавить маркетингом. Delo.ua щомісяця читають близько 1 млн. читачів, у womo.ua — від 700 до 900 тис., а у mmr.ua — 200 тис.

Не можу сказати, що я дуже задоволена цими цифрами. Але жінки ведуть бізнес по-іншому — часто йдеться про певний «радіаційний вплив». Про провокацію позитивних змін. Розумію, що для тих аудиторій, для  яких ми працюємо, у нас є хороша репутація і довіра.

Для того, щоб у MMR було не 200 тис. відвідувачів, а 400, нам потрібно публікувати такий контент, який я не готова публікувати. Краще менше, але краще. Зате у нас чудове потрапляння у цільову аудиторію.

У нашому офісі працюють разом три редакції. Сумарно це близько 25 осіб. Але загалом у компанії працюють 45 людей. У нас, наприклад, великий і потужний креативний відділ.

 Про івенти 

Офлайн-події — це один із трьох ключових напрямів діяльності, який приносить нам приблизно третину прибутків. Впродовж минулого року ми організували й провели 88 офлайн-подій. Очевидно, що це івенти різних форматів і масштабів.

Не хочу нікого образити, але часто складається таке відчуття, що журналісти вважають себе якоюсь вищою кастою. Мовляв, ми лише будемо писати класні статті й колонки, а за монетизацію нехай думає хтось інший. Щоб організувати класну подію потрібне журналістське включення. Бо їхній досвід, вміння та знання можуть чудово реалізуватися у контенті. Це підсилює подію.

Зараз на цьому ринку дуже висока конкуренція, всюди івенти.

У організації нашої найбільшої події брали участь 10 працівників. У кожному івенті є головний «контентний», і той, хто відповідає за подію організаційно. Очевидно, що здебільшого тут йдеться про систематичні включення, а не про постійну зайнятість організацією події. У нас немає монозадачних працівників.

***

[Виготовлення подкасту стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «У-Медіа», що виконується міжнародною організацією Інтерньюз.

Зміст матеріалів є виключно відповідальністю The Ukrainians та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Інтерньюз.]

The Ukrainians

Текст The Ukrainians

Схожі публікації

773 5

Олександр Васецький, Lviv.com

Cпівзасновник і редактор Lviv.com про старт проекту, важливість аналітики у щоденній роботі медіа, розробку ігор для медіа та медіа-підприємництво

14.06.2018 Тарас Прокопишин
2538 10

Богдан Логвиненко, Ukraїner

Автор проекту Ukraїner про важливість сторітелінгу та історій простих людей, а також про бунтарство як одну з характеристик хорошого журналіста

11.04.2018 Тарас Прокопишин
3987 5

МедіаПрактики

МедіаПрактики — перший подкаст про українські медіа

01.05.2018 The Ukrainians

Популярні публікації

35425 6

Хочу здати кров. Як? Де? Коли?

16 карток про те, як cтати донором крові та чого не можна робити перед процедурою
22.02.2017 Ірина Сало
51901 5

Піаніно для Ніколя

Як «нездатному до навчання» хлопчику вдається перемагати у міжнародних фортепіанних конкурсах
13.04.2017 Катерина Олексенко
46944 12

Богдан Гаврилишин

Розмова із відомим українським економістом та громадським діячем
27.07.2014 Володимир Бєглов

Краудфандинг

Малі міста

2608
зібрали
36000
потрібно

Нові медіа нової країни

36
зібрали
5000
потрібно

Найрозумніші діти країни

2538
зібрали
4500
потрібно

підтримайте проект

Donate

Введіть слово, щоб почати