Projector Institute запускає фонд для навчання жінок-переселенок

5000 українських жінок, які вимушено переселилися через війну за кордон чи всередині України. Програму підтримують Міністерство цифрової інформації України та національний проєкт з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

11 Квітня 2022

Projector Institute створює фонд Projector Creative & Tech Foundation, щоб навчити 5000 українських жінок, які вимушено переселилися через війну за кордон чи всередині України. Програму підтримують Міністерство цифрової інформації України та національний проєкт з розвитку підприємництва та експорту Дія.Бізнес.

Чому це важливо. Напад росії на Україну 24 лютого змусив понад 4 млн українців виїхати за межі країни, а 6,5 млн — переселитися в західні та центральні області. Переважна більшість переселенців — це жінки, які рятують своїх дітей.

Детальніше. Ці жінки тримають материнський фронт нашої країни, оберігають її маленьких громадян. І зараз вони як ніколи вразливі та намагаються облаштувати життя в нових умовах. 

Projector Institute вже понад 7 років створює навчальні програми у креативно-технічному секторі. У нових жорстких умовах Projector хоче допомогти тим, кому зараз як ніколи потрібна підтримка.

Тестове фото. Автор — Тарас Тарасенко

Команда інституту запускає Projector Creative & tech Foundation, щоб надихнути та навчити 5000 українських жінок, які тимчасово залишили рідні міста, новим професіям у креативних та IT індустріях.

Для запуску фонду Projector створює міжнародну фандрейзингову (збір пожертвувань) програму, щоб зібрати фінансову підтримку для 5000 стипендій протягом 2022 року. Зі свого боку Projector Institute вкладає $500 000 у фонд і покриває 10 % кожної стипендії. Ці кошти буде витрачено на створення та запуск 10 коротких інтенсивних програм, після проходження яких можна розпочати новий карʼєрний шлях. Серед них — Interface Designer, Graphic Design, Project Management, SEO Specialist, PPC Specialist, Motion Design, Data Scientist, Data Analyst , в процесі розробки — FrontEnd Developer та QA Specialist.

Також Projector Foundation надаватиме кар’єрну підтримку — доступ до бази вакансій, комунікація з потенційними tech компаніями, консультації з написання резюме, проходження співбесіди тощо.

Подати заявку на отримання стипендії може українка, яка через війну втратила роботу та змушена змінити місце проживання, яка бажає розпочати навчання новій креативній чи tech професії та володіє англійською не нижче рівня Intermediate. Заповнити форму можна тут. Фонд прийматиме заявки у декілька етапів. Прийом заявок першого етапу триває з 6 квітня до 26 квітня 2022 року.

Теги
Місія The Ukrainians — уможливлення позитивних соціальних змін в Україні
Долучайтеся до Спільноти, підтримуйте якісну українськомовну журналістику та приєднуйтеся до змін!
Приєднатися
Наші головні тексти тижня у красивій розсилці. Щовихідних у ваших емейл-скриньках.
новини

Майже готово

Вкажіть ще, будь ласка, своє ім’я та емейл.

Дякуємо і до зв’язку незабаром!